info@rawapharm.com +421 948 328 589

Acai berry prášok

Tmavo fialové ovocie, podobné hroznu, Acai je považované za jednu z najlepších superpotravín, ponúkajú vynikajúcu výživovú hodnotu pre nízke množstvo kalórií, ktoré obsahujú. Pestované v amazonských dažďových pralesoch v Brazílii majú tieto bobule extrémne vysoký obsah anthokyanínu, trieda antioxidantov, ktoré sa nachádzajú vo väčšine tmavých ovocných plodov. Acai obsahuje tieto antioxidanty v oveľa vyšších množstvách ako väčšina ostatných druhov ovocia, päťkrát viac ako u čučoriedok.
Potraviny bohaté na antioxidanty pomáhajú chrániť telo pred škodlivými účinkami voľných radikálov, ktorým sme vystavení každodenne. Tieto voľné radikály môžu viesť k chorobám súvisiacim s vekom a ďalším zdravotným problémom.
Vzhľadom na vysoký obsah prírodných antioxidantov Acai môže poskytnúť viaceré zdravotné výhody a rýchlo sa stáva veľmi populárnym výživovým doplnkom. Okrem vysokého obsahu antioxidantov obsahuje prášok Acai esenciálne mastné kyseliny, aminokyseliny, vlákninu a základné vitamíny a minerály, ktoré z neho robia perfektný zdroj energie.
Kľúčové výhody:
- Podporuje zdravý tráviaci systém
- Zvyšuje hladiny antioxidantov
- Podporuje imunitný systém
- Pomáha zvyšovať energetickú bilanciu